Вересень | Місячник безпеки дорожнього руху |
Жовтень | Місячник національно-патріотичного виховання |
Листопад | Місячник творчого розвитку особистості |
Грудень | Місячник здорового способу життя |
Січень | Місячник превентивного виховання та протидії булінгу |
Лютий | Місячник ціннісного ставлення до держави та суспільства |
Березень | Місячник духовно--естетичного виховання |
Квітень | Місячник екологічного виховання та благоустрою |
Травень | Місячник родинного виховання та історичної пам᾽яті |
Сучасна школа має реалізувати виховний потенціал усього освітнього процесу.
1. Давати зразки духовно-маральної поведінки;
2. Розширювати соціальний досвід у трудовій, економічній діяльності;
3. Виховувати в учнів соціальну активність, толерантність, комунікабельність, громадянську позицію;
4. Робити значні акценти на ціннісне ставлення до себе, людей, природи, до культури та мистецтва, праці, держави та суспільства в цілому.
На базі нашої школи створено два комп’ютерні класи, які оснащені мультимедійною технікою, та підключено мережу інтернет. Тому в 2017-2018 н. р.запровадження використання комп’ютерних технологій в освітньому процесі буде дуже доцільним, як для учнів так і для педагогів, а саме: в 2017-2018 н. р. стартує метод проектування, це довготривалий проект під назвою «Я – людина», який буде втілений в життя учнями, класними керівниками, вихователями на основі ціннісних орієнтирів та представлений у квітні місяці.
5 клас – ціннісне ставлення до себе;
6 клас – ціннісне ставлення до людей, родини;
7 клас – ціннісне ставлення до культури і мистецтва;
8 клас – ціннісне ставлення до природи;
9 клас – ціннісне ставлення до праці;
10 клас – ціннісне ставлення до держави;
11 клас – ціннісне ставлення до суспільства.
25 січня у школі відбулася бесіда на тему: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх», яку провели представники Гайворонського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області Брижа М. Л., Лоба І. С.
Де були чітко висвітлені питання:
- вживання алкоголю, тютюнових виробів, наркотиків неповнолітніми;
- як шкідливі звички впливають на дитячий організм;
- наслідки впливу алкоголю, сигарет і наркотичних речовин.
Метою заходу було: З'ясувати суть поняття кримінальна відповідальність неповнолітніх. Розвивати знання про відповідальність своїх дій у житті, розвивати уміння брати приклад лише з хорошої поведінки своїх однолітків. Виховувати почуття відповідальності за свої дії.
2017-11-27
До Дня пам’яті жертв голодомору у школі був проведений літературно - хореографічний твір «Трагедія у домі». Підготували захід заступник директора з виховної роботи Смірнова О. М., педагог-організатор Думанський А. А. та шкільний парламент.
Цей День щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада. У XX столітті Україна пережила три голодомори: 1921-1923 рр., 1932-1933 рр., 1946-1947 рр., проте Голодомор 1932-33 рр. був наймасовішим і найжорстокішим. За даними істориків, у 1932-33 роках жертвами голоду в Україні, за різними оцінками, стали від 4 до 10 млн. людей. Вшанувати пам’ ять невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити задля наших дітей, які повинні завжди пам’ ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося.
Перегляд виступу був надзвичайно важким, діти та дорослі з великим болем дивились на учнів-артистів.
Голодомору сльози і могили…
І перед ними ми в боргу завжди
За тих, що крихти хліба не доїли
І не допили чистої води.
Земля, як цвіт, земля, як страх,
Земля, як морг…
Голодомор, голодомор,
Голодомор…
На завершення заходу хореграфічний колектив «Натхнення» виконав танець «Із памяті не стерти».
2017-11-21
Класні керівники також долучились до вшанування Дня Гідності та Свободи. У кожному класі пройшов перший урок, який мав назву «За мир в Україні, за гідність кожної людини».
А в бібліотеці цього дня зупиняла погляди своїх відвідувачів яскрава книжкова виставка «21 листопада – день Гідності та Свободи».
2017-11-21
21 листопада до Дня Гідності та Свободи у закладі пройшов вечір пам'яті "Революція, що нас змінила". Підготували захід заступник директора з виховної роботи Смірнова О. М. та педагог-організатор Думанський А. А. Діти та дорослі переглянули відеофільм «Революція гідності. Кривава ялинка» та прослухали авторські вірші вчителя фізичного виховання Матвійчука Ю. І., в яких він болюче описав події на Майдані - листопад 2013 року. За підсумками почутого і побаченого учням запропонували взяти участь у грі- змаганні «Патріотичний капелюшок». Кожен виріб був надзвичайно красивий. Малюнок чи прикраса на ньому показали, що діти справжні українці та патріоти своєї держави. На завершення свята прозвучала пісня «Воїни світла», яку вихованці та дорослі виконали гуртом.
2017-11-20
Щорічно, 21 листопада ми відзначаємо День гідності і свободи.
Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи і Революція 2013 року – Революція Гідності. Це був надзвичайно важливий іспит для України, коли народ продемонстрував свою гідність, європейськість, своє прагнення до свободи.
На загальношкільній лінійці учні 5-6 класів разом із вихователем Онищенко Л. І. підготували до цього дня флешмоб «Гідність і свобода – візитівки українця».