• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Правила прийому учнів

/Files/images/unnamed.png

Правила прийому до КЗ "Заваллівський ліцей-мистецька школа" Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області

Зарахування до КЗ "Заваллівський ліцей-мистецька школа" здійснюється згідно наказу МОН України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти "https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0564-18#Text

Зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини (чи повнолітньої особи, яка має намір здобувати освіту), поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника)

Правила прийому учнів до 1 класу

Зарахування дітей до 1-го класу КЗ "Заваллівський ліцей-мистецька школа" Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області розпочинається з 01 березня 2021 року.
Останній день прийому заяв про зарахування дітей 29 травня 2020 року.

Правила прийому учнів до 2-9,10-11 класів

1.Заява одного з батьків дитини про зарахування, подається особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника). 2. Особова справа учня.

Прийом до загальноосвітніх класів ліцею відбувається без конкурсу.

Прийом дітей до мистецької школи може здійснюватись на конкурсній основі.

У випадку наявності у закладі вакантного місця, приймання учнів може здійснюватися і протягом навчального року на безконкурсній основі.

Конкурсні випробування здійснюються на безоплатній основі.

Переведення учнів з іншого навчального закладу


Зарахування учнів, які переходять з іншого навчального закладу здійснюється за наявності наступних документів:

1. Заява одного з батьків (учня).

2. Особова справа.

3. Виписка результатів оцінювання навчальних досягнень з вивчених предметів (якщо учень переходить під час навчального процесу).

Зарахування за індивідуальною формою навчання

Учням, які за станом здоров’я не можуть відвідувати освітній заклад,організовується індивідуальне навчання відповідно до Положення про індивідуальне навчання, затвердженого Міністерством освіти і науки України. необхідні документи: 1. Заява одного з батьків. 2. Висновок лікарсько-консультаційної комісії. 3. Витяг з протоколу засідання інклюзивно-ресурного центру. 4. Документ про наявний рівень освіти.

Зарахування за інклюзивною формою навчання

В закладі за потреби може бути організовано навчання для учнів за інклюзивною формою. Для його організації необхідно подати наступні документи: 1. Заява одного з батьків. 2. Висновок інклюзивно-ресурсного центру.

Перелік необхідних документів для зарахування до 10 класу:

1. Заява учня (одного з батьків).
2. Медична довідка.
3. Копія свідоцтва про народження дитини.
4. Свідоцтво про закінчення базової загальної середньої освіти.

Кiлькiсть переглядiв: 949