• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Набір учнів до 1-11 класів

Оголошення

Заваллівський ліцей-мистецька школа Гайворонської районної ради Кіровоградської області оголошує набір учнів на 2020-2021 н. р.

Перелік обов’язкових документів для зарахування дітей до Заваллівського ліцею-мистецької школи: в початкову школу (1-4 класи), гімназію (5-9 класи), ліцей ( 10-11 класи) з історичним та філологічним профілями навчання, мистецьку школу (хореографія) (0-1 класи):

1. Заява про зарахування за зразком, встановленим Додатком 1 до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367;

2. Копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал) відповідно документа;

3. Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/0.

Оголошення Заваллівський ліцей-мистецька школа Гайворонської районної ради оголошує набір учнів на 2019-2020 н. р. Перелік обов’язкових документів для зарахування дітей до Заваллівського ліцею-мистецької школи в початкову школу (1-4 класи), гімназію (5-9 класи), ліцей ( 10-11 класи) з історичним та філологічним профілями навчання, мистецьку школу (хореографія) (0-1 класи): 1. Заява про зарахування за зразком, встановленим Додатком 1 до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367; 2. Копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал) відповідно документа; 3. Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/0.
Оголошення Заваллівський ліцей – мистецька школа Гайворонської районної ради оголошує набір учнів на 2018-2019 н. р. до початкової школи (1-4 класи); до гімназії ( 5-9 класи); до ліцею ( 10-11 класи) з історичним та філологічним профілями навчання; до мистецької школи (хореографія) в 0 - 1 класи.
Заклад має потужну матеріально - технічну базу: кабінет інформатики з 20-ма ноутбуками та мультимедійною дошкою, багатофункціональний кабінет з 10-ма комп’ютерами та мультимедійною дошкою, шість предметних кабінетів, бібліотека і актова зала, які оснащені комп’ютерами та проекторами, сучасна хореографічна зала, кабінет психологічного розвантаження, тренажерна зала, гуртожиток із гігієнічною кімнатою, кімнатою відпочинку та медичним пунктом. На базі закладу функціонують гуртки за вподобанням, а також шкільне наукове товариство «Інтелектуал» Малої академії наук учнівської молоді. Висококваліфікований педагогічний колектив з нетерпінням чекає на вас, талановитих, ерудованих, наполегливих та ініціативних учнів.
Кiлькiсть переглядiв: 404