• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Набір учнів до 1-11 класів

Оголошення

Дирекція Заваллівської школи-інтернат І-ІІІ ступенів оголошує прийом учнів до 1-11 класів на 2017-2018 н. р.

В закладі створені всі умови для отримання загальної середньої освіти.

Приміщення школи складається з навчального та спальних корпусів, з’єднаних теплим переходом. В наявності функціонують: навчальні кабінети, спортивний зал, тренажерна кімната, тенісний зал, танцювальна зала, 2-ва комп’ютерних класа, ігрова комп’ютерна кімната, спальні кімнати, гігієнічна кімната, медичний пункт та ізолятор. Учні забезпечуються чотирьохразовим харчуванням.

На базі школи функціонують 7 гуртків за інтересами:
- «Футбол» кер. Думанський А. А.;
- «Хореографія» кер. Смірнова О. М.;
- «Паперопластика» кер. Самар Т. В.;
- «Умілі руки» кер. Гупалюк Ю. М.;
- «Юний Ерудит» кер. Михайлов Є. О.
Від Центру дитячої та юнацької творчості м. Гайворон працюють гуртки:
- "Музичні перлини" кер. Шевчук Т. М.;
- "Джура" кер. Матвійчук Ю. І.
У закладі на високому рівні працює учнівське самоврядування, і діти є ініціаторами різних творчих задумів. Вихованці мають змогу відвідувати музичну школу, спортивні гуртки (футбол, дзюдо) в нашому селищі. В школі було створено наукове товариство, учасники якого захищали свої роботи в Малій Академії наук в м. Кіровограді та були відзначенні дипломами і грамотами. Наші учні стали срібними призерами Всеукраїнського конкурсу Олімпійське лелеченя. Також є лауреатами Всеукраїнського конкурсу «Бути здоровими – це круто!», призерами обласного конкурсу «Паросток» , танцювальних конкурсів, переможцями обласного конкурсу «Знай і люби свій край» та обласного конкурсу зовнішнього і внутрішнього озеленення навчального закладу.

/Files/images/ігрова 2.JPG/Files/images/ігрова.JPG/Files/images/Вестибюль 3.JPG/Files/images/Вестибюль2.JPG/Files/images/Релаксаційна кімнта.JPG/Files/images/2017-2018_n_r/DSCF7185.JPG/Files/images/тренажерна 2.JPG/Files/images/2017-2018_n_r/DSCF7176.JPG/Files/images/2017-2018_n_r/DSCF7181.JPG/Files/images/Спальна кімната 2.JPG/Files/images/Спальне приміщення 1.JPG/Files/images/душова.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 82