При знайомстві зі школою учасники затрималися у кабінеті психологічного розвантаження, де проводяться заняття та сеанси з розвитку навичок саморегуляції, з використанням технологій керування психофізіологічним та емоційним станом: психічна релаксація, музикотерапія, ароматерапія, казко терапія, регуляція процесом дихання, корекція негативних емоцій через активні рухи.
Практичний психолог Володарська О. А. провела психологічний практикум «Психологічні аспекти впровадження інноваційних технологій в освітній процес», метою якого було сприяти освоєнню педагогами інновацій в умовах Державного стандарту загальної освіти та сприяти мотивації вчителів до самовдосконалення в різноманітних сферах життя.
Для членів семінару – практикуму була презентована вистава «Твоє життя в твоїх руках» соціально-психологічного театру «Почуй мене». Моторошні сцени із життя «дітей вулиці» змусили задуматися глядачів у залі, що лише від нас залежить, чи буде наше життя довгим і щасливим.
А прониклива та художньо красива гра акторів викликала непідробне захоплення від побаченого.
Насиченою біла і програма круглого столу семінару. Про роль психологічної служби, соціально-педагогічного патронажу в розвитку творчої особистості в умовах розбудови нової школи виступали психологи навчальних закладів та методисти районного відділу освіти.
1 листопада 2017 року на базі Гайворонського МНВК відбулося науково-практична конференція «Психологія спілкування»
Застосування психологічних інструментів для підвищення ефективності професійної взаємодії. Учасниками заходу були науковці Уманського ДПУ ім. П. Тичини та освітяни району. Із практичними напрацюваннями поділилась психолог –методист Заваллівської школи-інтернату І-ІІІ ступенів Володарська О. А.: «З досвіду використання основ педагогічного спілкування в просторі навчального закладу».